Кліпа Юлія Володимирівна

Асистент кафедри економіки та менеджменту

Працює над кандидатською дисертацією  на тему: “Професійна підготовка майбутніх економістів банківської справи до підприємницької діяльності”

Дисципліни, які викладає:

1. “Професійна іноземна мова”
  2. “Професійна іноземна мова та міжнародні бізнес-комунікації”
  3. “Навчально-ознайомча практика”

Стажування

• Київський університет ринкових відносин, 2017 р.

Напрями наукових досліджень:

• професійна підготовка майбутніх економістів;
  • професійна діяльність;
  • інформаційно-комунікаційні технології у професійній діяльності;
  • використання дистанційних методів навчання при підготовці економістів.

Найвагоміші публікації:

1. Кліпа Ю.В. Підвищення ефективності дистанційної освіти студентів: міжнародний та вітчизняний досвід/ Ю.В. Кліпа / Вісник УБС.- 2017. - № 2.
  2. Кліпа Ю.В. Особливості застосування технологій з професійної підготовки майбутніх економістів // Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету. – Умань.- 2017.
  3. Кліпа Ю.В. Дистанційне навчання як форма професійної підготовки майбутніх економістів // Вісник Чернігівського національного університету. – Чернігів, 2017

Контактні дані:

Роб. тел.: (044) 425-95-67