Кравченко Ірина Семенівна

Доктор економічних наук (1999 р.), професор кафедри економіки та менеджменту

Тема докторської дисертації: «Трудозберігаюча функція зайнятості»

Дисципліни, які викладає:

• “Управління людськими ресурсами”
  • “Ринок праці”
  • “Менеджмент персоналу”

Cтажування:

• Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 р.

Напрями наукових досліджень:

• Ринок праці, соціальна економіка і політика.
  • Вплив глобалізаційних та інтеграційних процесів на трансформацію ринку праці.
  • Державне регулювання економіки.
  • Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи.
  • Компетенції фахівців банківської сфери.

Найвагоміші публікації:

1. Кравченко І С., Ігнатенко Т.С. Середній клас: сутність, роль у суспільстві та створення умов для його формування в Україні /Соціально-філософські проблеми економіки та освіти. – Монографія – Черкаси. – 2017р.
  2. Кравченко І.С. Особливості взаємодії ринків праці ЄС і України //Соціально-трудові відносини: теорія та практика. Збірник наук. праць. – К.: КНЕУ. – 2015. – №2(10). – С. 43-53.
  3. Питання макроекономічної політики України на 2014–2019 рр. : експертно-аналітично доповідь / Т. Смовженко, Г. Багратян, І. Кравченко. – К. : УБС НБУ, 2014. – 254 с.
  4. Кравченко І.С. Сучасний стан та перспективи розвитку Національної системи масових електронних платежів / І. Кравченко, І.Дрозд. –К.:Вісник УБС НБУ. -№ 2- 2014.
  5. Кравченко І.С. Визначення сутності поняття «платіжна система» / І.Кравченко, Ю.Балакіна. – //Фінансовий простір . - 2014. - № 3. - С. 141-146.
  6. Введение в мегаэкономику: теория, методология, практика : монография. [Г. Баратян, І. Кравченко] - К.: Вид-во УБС НБУ, 2012. – 158с.
  7. Iryna Kravchenko, Нrant Bagratyan. Megaeconomics and global macroeconomic problems. Навчальний посібник - K.: UB NBU, 2013. – 247p. (З грифом Міністерства освіти і науки України)

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67