Кузнецов Андрій Анатолійович

Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (2015 р.), доцент кафедри економіки та менеджменту

Тема кандидатської дисертації: «Управління корпоративною культурою підприємства»

Дисципліни, які викладає:

1. “Менеджмент організацій та адміністрування”
  2. “Корпоративне управління”

Стажування:

• Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидат економічних наук 2014 р.

Напрями наукових досліджень:

• Організація управлінського контролю на підприємстві.
  • Забезпечення економічної стійкості як умова ефективного розвитку промислових підприємств України.

Найвагоміші публікації:

Монографії:

1. Кузнецов А. А. Концепція інтегрованої організації управлінського контролю на підприємстві: контрольні механізми та дорожня мапа. - Розвиток фінансового менеджменту в умовах хаотичного структурування економіки: монографія / (С.А. Кузнецова, О. В. Лебідь, В. М. Косарєв та ін.); за заг. наук. ред. С.А. Кузнецової. – Дніпропетровськ: Акцент ПП, – 277с. (особисто автору належить С.246-260)
  2. Кузнецов А. А. Функціональна побудова управління корпоративною культурою в залежності від специфіки підприємства. – Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів: монографія / За заг. редакцією В.І. Гринчуцького. - Тернопіль: Крок, 2014. – 544 с. (особисто автору належить п.5.10 С.386-396)
  3. Кузнецов А. А. Культурні механізми розвитку державних фінансів в умовах хаотичного структурування економіки. - Розвиток державних фінансів в умовах хаотичного структурування економіки: монографія / (С.А. Кузнецова, В.М. Вареник, М.О. Кохан та ін.); за заг. наук. ред. С.А. Кузнецової. – Київ: Центр учбової літератури, 2014. – 200с. (особисто автору належить С. 180-199)
  4. Kuznetsov A. Performance indicators for management control of direct taxes: evidences from the Czech republic and Ukraine / Kuznetsova,S., Krzikallova,K., Kuznetsov A. // Financial and credit activity: problems of theory and practice, 2017, vol.1(22), pp.189-198.
  5. Svitlana Kuznetsova, Andriy Kuznetsov (2015). Information Support of Management Control in Information Asymmetry and Modern Instability.Universal Journal of Management, 3 , 153 - 159. doi: 10.13189/ujm.2015.030403.
  6. Кузнецов А.А. Ідентифікація ризиків управлінського контролю та внутрішнього аудиту / С.А. Кузнецова, А.А. Кузнецов // Академічний огляд. – 2015. – № 2. –  С. 32-39.
  7. Кузнецов А.А. Організація внутрішнього аудиту в системі управлінського контролю компанії / С.А. Кузнецова, А.А. Кузнецов // Бухгалтерський облік і аудит. – 2015. – №. –  С.19-26.
  8. Кузнецов А. А. Управлінський контроль: сутність, місце та призначення / А.А. Кузнецов // Європейський вектор економічного розвитку. – 2015. – № 2. –  С.19-26.
  9. Кузнецов А. А. Принципи управління корпоративною  культурою підприємства в нестабільній економіці / А.А. Кузнецов // БізнесІнформ. – 2013. – № 7. – С. 352 - 356.
  10. Кузнецов А. А. Моделювання полікритеріальної оцінки стану управління корпоративною  культурою машинобудівних підприємств / А.А. Кузнецов  // Інвестиції: практика та досвід. – 2013. – № 19. – С. 88-91.
  11. Кузнецов А. А. Теоретико-правові засади управління корпоративною  культурою на підприємствах / А.А. Кузнецов // Вісник Житомирського державного технологічного університету. Економічні науки. – 2012. – № 1(59). – Ч.2.– С.140-142.

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67