Литвин Олена Євгенівна

Кандидат економічних наук (2006 р.), доцент кафедри економіки та менеджменту

Тема дисертації: “Формування експортної політики України на світовому ринку зерна”.

Дисципліни, які викладає:

1. «Міжнародні економічні відносини»
  2. «Міжнародна економіка»
  3. «Міжнародні відносини та світова політика»
  4. «Міжнародний ринок праці і зайнятість»
  5. «Ділова іноземна мова»

Cтажування:

• Європейський коледж, Натолін кампус з піврічного курсу: «Е-платформа для добросусідства», м. Варшава (Польща), 2016 р.
  • Інститут європейських студій Вільного у-ту (Вреє) та Віденська дипломатичній академія, літня школа з курсу: «Європейська політика», м. Брюссель та Відень, 2016 р.
  • BOKU ун-т, літній інститут, м. Відень (Австрія), 2014 р.

Напрями наукових досліджень:

• Міжнародна економічна інтеграція та глобалізація.
  • Міжнародна інвестиційна та банківська діяльність.
  • Міжнародна конкурентоспроможність, світові товарні ринки.
  • Національні економічні інтереси країн в умовах глобальних трансформацій.

Найвагоміші публікації:

1. Ливтин О.Є. Управління операціями з експорту-імпорту: зб. ситуац. та практ. завдань: навч. посіб. [для студ. вищ. навч. закл.] / Олена Євгенівна Литвин. К.: «Фенікс», 2016. – 316 с.
  2. Ливтин О.Є. Організація зовнішньоторговельних операцій: збірник розрахункових завдань: навч. посіб. [для студ. вищ. навч. закл.] / Олена Євгенівна Литвин. К.: «Фенікс», 2016. – 180 с.
  3. Литвин О.Є. Експортний потенціал та можливості українських малих та середніх підприємств на європейському ринку // Актуальні проблеми міжнародних відносин: Зб. наук. праць. Випуск 127 (Частина ІІ). К.: Київський нац. ун-т ім. Т. Шевченка. Інститут міжнародних відносин, 2016. – C. 165-175.
  4. Business Opportunities in Ukraine: Current State and Proposals / Lytvyn, Y. Harasym, O. Balitska // Sustainable economic development of regions: Monograph, Volume 4 / ed. By L. Shlossman. – Vienna: “East West” Association for Advanced Studies and Higher Education GmbH, 2014. – 202 p. – P. 158-171.
  5. Lytvyn O. Stabilization of Expectations – Macroeconomic and Structural Policies in Ukraine / European Applied Sciences № 6. – Stuttgart: ORT Publishing, 2014. – P. 74-77.

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)425-95-67