Шевченко Наталія Олексіївна

Кандидат філологічних наук (1985 р.), доцент кафедри економіки та менеджменту

Тема дисертації: «Семантика і прагматика діалектичних єдностей спонукального типу в сучасній англійській мові»

Дисципліни, які викладає:

1. “Професійна іноземна мова та міжнародні бізнес-комунікації”
  2. “Професійна іноземна мова”

Стажування:

• Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 р.

Напрями наукових досліджень:

• Проблеми семантики та прагматики ділогічного мовлення, новоутворення у підмові економіки і фінансів, інтерактивні методи навчання.

Статті:

1. Концепт  "ризик" і його об 'єктивація в англійській мові.-Проблеми семантики, прагматики та когнітивної лінгвістики. Вип.21, Київський національний університет., Київ. 2012, с. 550-560.
  2. Англо-українсько-російський тематичний словник ділової лексики. 2-е видання, доповнене. К., Інкос, Лінгвіст, 2009. – 389 с. Гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів»

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67