Відбулася установча зустріч учасників міжнародного TEMPUS проекту SEREIN

13-17 лютого 2014 року у Таллінському технологічному університеті (Естонія) та у Королівському технологічному інституті (м. Стокгольм, Швеція) відбулась установча зустріч учасників міжнародного TEMPUS проекту SEREIN (Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains, 543968-TEMPUS-1-2013-1-EE-TEMPUS-JPCR).

all

У зустрічі прийняв участь координатор проекту від Університету банківської справи к.т.н. Олександр Гордєєв, де було представлено загальне представлення проекту партнерам.

Учасниками зустрічі проведено презентацію вищих навчальних закладів, робочих груп з розроблення, апробації та впровадження курсів у галузі безпеки та стійких систем, визначено та обговорено основні задачі, сфери відповідальності, форми залучення до роботи студентів та аспірантів.

Під час візиту, було проведено ряд зустрічей з працівниками Таллінського технологічного університету та Королівського технологічного інституту. Доповідачі поділилися досвідом налагодження взаємодії між академічними установами та індустріальними партнерами. Особливу зацікавленість серед учасників викликало ознайомлення з потужними технопарками Європейських університетів, в яких виконуються потрібні та актуальні дослідження на замовлення індустріальних партнерів.