Відбулася чергова зустріч партнерів проекту TEMPUS SEREIN у Тернополі

4 - 5 грудня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулась чергова зустріч партнерів проекту TEMPUS SEREIN (Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains 543968-TEMPUS-1-2013-1-EE-TEMPUS-JPCP).

ternopils

Основною метою проекту є розроблення сучасних теоретичних та практично-орієнтованих курсів для підготовки магістрів та аспірантів, а також підвищення кваліфікації фахівців з інформаційної безпеки. Реалізація задач проекту покликана задовольнити попит суспільства протистояти викликам в галузі кібербезпеки.

Відповідно до програми зустрічі SEREIN Project Training & Meeting (SEREIN TraM) відбулись спеціалізовані тренінги, доповіді учасників проекту TEMPUS SEREIN про стан виконання проекту, обговорення результатів виконаних робіт по проекту. Зокрема, к.т.н. доцент кафедри банківської справи Інституту банківської справи Олександр Гордєєв провів тренінг «Застосування eye-trackingтехнологій для індустріальних критичних доменів».