Представники Інституту банківських технологій та бізнесу взяли участь у міжнародній зимовій школі «WINT 2016»

06-12 лютого представники Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» взяли участь у міжнародній зимовій школі «WINT 2016».

wint2016

Учасники заходу з України, Естонії, Індії та США обговорили питання кібербезпеки, а також проблеми співпраці між наукою і промисловістю. Компанія SmartMe University представила свій досвід розробки навчальних курсів з різних тем, пов'язаних з ІТ-технологіями.

У зимовій школі від Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»  доцент, к.т.н. Олександр Гордєєв, старший викладач кафедри економіки та управління та аспірант Короткий Ігор. Вони виступили з доповіддю «Assessment of user interfaces usability based on user experience», а також на основі eye-tracking технології з використанням айтрекеру Tobii Pro X2-60 провели оцінку сайту наукової конференції «Dependable Systems, Services & Technologies conference».