Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Результати першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році

З  метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» від 18.09.2018 р. № 1010  Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» визначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році зі спеціальностей (спеціалізацій) «Банківська справа», «Фінансова безпека»

Назва спеціальності (спеціалізації) з якої проводиться Конкурс

Відповідальний навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (адреса проведення, сайт)

Голова галузевої конкурсної комісії

Дата проведення підсумкової науково-практичної конференції  Інформаційний лист
Банківська справа

Харківський навчально-науковий інститут

ДВНЗ «Університет банківської справи»

Пр. Перемоги, 55, м. Харків, 61174

www.khibs.ubs.edu.ua
 Смовженко Т.С., д.е.н., професор
05 квітня 2019 р.

«Інформаційний лист-запрошення щодо проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році зі спеціальності «Банківська справа»

Фінансова безпека

Черкаський навчально-науковий інститут

ДВНЗ «Університет банківської справи»

Вул. В'ячеслава Чорновола, 164,

м. Черкаси, 18028

www.cibs.ubs.edu.ua

Проректор

Барановський О.І., д.е.н., професор

(0472) 71-99-56
11 квітня 2019 р.

«Інформаційний лист-запрошення щодо проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році зі спеціалізації «Фінансова безпека»

Відповідно до «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 р. №605, ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи: перший етап - рецензування робіт; другий етап - проведення підсумкової науково-практичної конференції. Інформація про списки запрошених для участі у підсумковій науково-практичний конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, рейтинговий список за два тижні до проведення підсумкової науково-практичної конференції висвітлюються на веб-сайті Університету www.ubs.edu.ua у розділі НАУКА -  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт та відповідального Інституту.

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Банківська справа"

Рейтинговий список наукових робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Фінансова безпека"

Рейтинговий список наукових робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Банківська справа"