Ліцензії та сертифікати

Державний вищий навчальний заклад  «Університет банківської справи» - університет економічного профілю IV рівня акредитації, здійснює підготовку здобувачів вищої освіти відповідно до Ліцензії на освітню діяльність у сфері вищої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.17 № 112-Л.

Університет провадить освітню діяльність  з підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями:  051 «Економіка» спеціалізація «Міжнародна економіка»; «Економічна кібернетика»;  «Управління персоналом та економіка праці»; 071 «Облік і оподаткування»;  072 «Фінанси, банківська справа і страхування»; 073 «Менеджмент»; 081 «Право»;  121 «Інженерія програмного забезпечення»; 122 «Комп’ютерні науки»; 125 «Кібербезпека»; 232 «Соціальне забезпечення»;  та освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями: 051 «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика»;  «Управління персоналом та економіка праці»; 071 «Облік і оподаткування»;  072 «Фінанси, банківська справа і страхування»; 073 «Менеджмент»; 122 «Комп’ютерні науки».

Університет банківської справи сертифікований за міжнародними стандартами системи управління якістю ISO 9001-2008.

Сертифікат про акредитацію напряму (спеціальності) 6.030503 Міжнародна економіка

Сертифікат про акредитацію напряму (спеціальності) 7.03050801 Фінанси і кредит

Сертифікат про акредитацію спеціальності 071 Облік і оподаткування за рівнем магістр

Сертифікат про акредитацію спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування за рівнем магістр