Короткострокове стажування молодих науковців на базі університетів Коїмбрської групи

Університети Коїмбрської групи запрошують молодих науковців з України пройти короткострокове стажування на базі закордонного вишу. В межах програми дослідники отримуватимуть стипендію, а також зможуть продовжити наукову роботу, розпочату у своєму закладі.

Термін подачі заявки - до 31 березня 2019 року.
Претенденти мають працювати у закладі вищої освіти та мати постдокторський або еквівалентний рівень (деякі установи можуть надавати можливості для докторантів).

У стипендійній програмі беруть участь такі університети Коїмбрської групи:

• Будапештський університет імені Лоранда Етвеша (Угорщина)
  • Гранадський університет (Іспанія)
  • Ґрацький університет імені Карла і Франца (Австрія)
  • Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина)
  • Ясський університет ім. А. Й. Кузи (Румунія)
  • Левенський католицький університет (Бельгія)
  • Падуанський університет (Італія)
  • Університет Пуатьє (Франція)
  • Саламанкський університет (Іспанія)

Заявку можна подати лише в один університет, який бере участь у програмі. До аплікаційної форми інформація подається англійською.
Під час подачі анкети кандидат вказує ім'я та контакти академічного керівника в закордонному університеті. Він має підтвердити готовність контролювати роботу кандидата у період стажування.
Лист-підтвердження про отримання онлайн-заявки надійде протягом 2-х тижнів.
Якщо у цей термін кандидат не отримає такого листа, він має написати на електронну адресу офісу Коїмбрської групи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 15 квітня 2019 року.