Навчання у польських університетах протягом І семестру 2019-2020 н.р.

Увага студентам Університету банківської справи II-V курсів!

Оголошується конкурс на семестровий обмін протягом І семестру 2019-2020 н. р. (жовтень 2019 року - січень 2020 року):

•  Познанський університет економіки та бізнесу (м. Познань, Республіка Польща). Приймаюча сторона покриває витрати на навчання. Решта витрат здійснюються за кошти студентів. Орієнтовна вартість проживання в гуртожитку
    100 євро в місяць.
  •  Краківський економічний університет (м. Краків, Республіка Польща). Приймаюча сторона покриває витрати на навчання та проживання в гуртожитку. Решта витрат здійснюються за кошти студентів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити CV до встановленої форми (EUROPASS form), володіти англійської мовою (рівень В2), мати високий рівень успішності та здобутки у науковій роботі.

Термін надання документів до 20 травня 2019 року!

Детальна інформація у міжнародному відділі УБС за тел.: (067)  369-66-29, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Марта Зварич