Навчання у Кавказькому університеті протягом І семестру 2019-2020 н.р.

Увага студентам Університету банківської справи II-V курсів! Оголошується конкурс на семестровий обмін у Кавказькому університеті (м. Тбілісі, Грузія) протягом І семестру 2019-2020 н.р. (вересень 2019 року - січень 2020 року).

Приймаюча сторона покриває витрати на навчання. Інші види витрат (оренда житла, харчування, транспортні витрати та ін.) студенти оплачують самостійно.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити CV до встановленої форми (EUROPASS form), володіти англійської мовою (рівень В2), мати високий рівень успішності та здобутки у науковій роботі.

Термін надання документів до 20 травня 2019 року!

Детальна інформація у міжнародному відділі УБС за тел.: (067)  369-66-29, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Марта Зварич