Вступна кампанія 2019: у Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» працює Освітній центр «Крим-Україна»

З 3 червня по 28 вересня 2019 року на базі Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» та Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3 працює Освітній центр «Крим-Україна».

Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.03.2019р. №365 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» було створено Освітній центр «Крим-Україна», через який жителі тимчасово непідконтрольних територій можуть вступати до закладів вищої освіти.

Для звернення до Освітнього центру «Крим-Україна» на базі Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. Чорновола,61, 423 ауд. м. Львів) необхідно надати наступні документи:

• документ, що посвідчує особу (оригінал та копія); у разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованій території України, підтвердження факту проживання здійснюється на підставі документів, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»;
  • атестат про базову (повну) загальну середню освіту та додаток до атестату (за наявності);
  • за бажанням подається сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2017-2019 рр. (іноземна мова – 2018-2019рр.);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (крім осіб, які закінчили навчальний заклад в рік вступу);
  • 4 фото 3х4.