Конкурс серед студентів «Розумним бути модно»

З 27 травня по 30 вересня 2019 року медіа-холдинг Open Media Group проводить всеукраїнський конкурс серед студентства – «Розумним бути модно».

Запрошуємо студентів Університету банківської справи долучитися до змагання, поборотися за переможні місця та отримати нагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Учасникам конкурсу пропонується написати наукове дослідження у вигляді есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС».

Для розгляду можуть обиратися будь-які актуальні питання чи проблематики, що стосуються головного питання та досліджуються за напрямками:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

В есе конкурсант має відобразити особисте ставлення до предмету дослідження, запропонувати ідеї щодо вдосконалення або вирішення питання/проблематики. Праця може мати довільну форму написання з обов’язковою присутністю чіткої постановки питання, містити ємкий підсумовуючий висновок.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Виконані роботи надсилаються на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою у темі «На Конкурс». Телефон для довідки: +38 (063) 377-99-27.