Вітаємо переможців VI Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

6 червня у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся VI Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

До складу журі конкурсу увійшла завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Галина Азаренкова.

Студентка Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Анна Калинина була нагороджена Дипломом ІІ ступеня та відзначена спеціальним подарунком пам’ятною книгою «23 Прихованих факти про капіталізм» (автор Ха-Юн Чанг) від президента Українського товариства фінансових аналітиків Юрія Прозорова.

Студенток Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Арину Гончарову та Ірину Хрипко було нагороджено Дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо Анну Калинину, Арину Гончарову, Ірину Хрипко та їх наукового керівника к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Олену Головко.

Бажаємо натхнення та подальших наукових здобутків у майбутньому.