У Львові презентували модель державно-приватного університету

27 червня у Львівському прес-клубі відбулася прес-конференція за участю ректора Університету банківської справи Анжела Кузнєцова на тему: «У Львові вперше в Україні готують пілотну модель державно-приватного університету. Перші кроки: створено науково-дослідний HUB та інноваційну ІТ -лабораторію».

Зокрема, одним з успішних проектів був «Стань успішним в Україні», ініційований Університетом банківської справи, компанією «IQ Holding», Бізнес-школою УБС, Львівським обласним центром зайнятості за підтримки Львівської міської ради. За результатами проекту молодь буде втілювати цікаві стартапи та креативні бізнес-ідеї за підтримки досвідчених місцевих підприємців.

У заході також взяли участь заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, президент IQholding Андрій Якимів.