Закордонні можливості для студентів Університету банківської справи

Університет банківської справи активно працює в напрямі розширення можливостей академічної мобільності студентів.

Зокрема, основними завданнями Університету є: поглиблення співпраці з закордонними партнерами-закладами вищої освіти в освітній та науковій діяльності; розвиток програм міжнародної академічної мобільності для студентів та працівників Університету; підтримка програм подвійного диплому для студентів бакалаврату та магістратури.

Протягом 2019/2020 н.р. студенти УБС матимуть можливість навчатися у 9 університетах-партнерах в рамках програми семестрового обміну, вступити на програму подвійного диплому у один з найкращих університетів Східної Європи – Краківський економічний університет та пройти практику у провідних банківських установах Польщі та Німеччини.