Вступ на магістратуру 2019 року: додаткова сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов

Приймальна комісія Університету банківської справи інформує, що Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов в магістратуру.

В Університеті банківської справи до 23 липня 2019 року приймаються заяви і документи для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту (далі – ЄВІ) з іноземної мови на навчання для здобуття освітнього рівня «магістр».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №441 від 05.04.2019р. «Про затвердження Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти» передбачена можливість проведення додаткової сесії єдиного вступного іспиту (третьої сесії).

05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб, які:

• зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 07 по 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Перелік освітніх програм для здобуття освітнього ступеня «магістр».

Контакти Приймальної комісії:

вул. Андріївська,1, м. Київ