Відбулося чергове засідання Вченої ради Університету банківської справи

29 серпня у Києві відбулося чергове засідання Вченої ради Університету банківської справи.

На засіданні Вченої ради обговорювали наступні питання:

• про завдання науково-педагогічних працівників на 2019/2020 н.р.;
  • про аналіз результатів прийому абітурієнтів у 2019 році та план профорієнтаційної роботи у 2019/2020 н.р.;
  • про підсумки вступної кампанії до докторантури і аспірантури у 2019 році;
  • про акредитацію освітніх програм.

Ректор Університету банківської справи  д.е.н., професор Анжела Кузнєцова проінформувала присутніх про основні завдання науково-педагогічних працівників Університету на 2019/2020 н.р.  Також Анжела Кузнєцова розповіла про проект наказу Міністерства освіти  і науки України «Про затвердження Умов прийому закладів вищої освіти України в 2020 році».

Вчена рада Університету банківської справи відзначила про необхідність подальшого впровадження Концепції формування моделі навчання здобувачів вищої освіти у сфері бізнесу та фінансових операцій з урахуванням потреб майбутнього.