У Черкаському інституті УБС відбудеться конференція з питань експорту товарів та послуг

26 вересня 2019 року Центр інформаційної підтримки м. Київ, заснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників та фахівців малого та середнього бізнесу на конференцію «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки».

Учасники конференції розглянуть механізми державної підтримки експорту, актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні, базові параметри експорту України, комплексну оцінку ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірку контрагентів за кордоном, а також вивчать як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу, освоєння нових ринків збуту і забезпечення тривалих продажів тощо.

Конференція проходитиме за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Захід відбудеться за адресою: актова зала на 1-му поверсі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 164

Реєстрація для участі у конференції.