Представники Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відвідали Краківський економічний університет

2 жовтня 2019 року представники Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» взяли участь в урочистостях з нагоди початку 95 навчального року у Краківському економічному університеті.

Делегація Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» на чолі з директором інституту к.філос.н., доцентом Іриною Жеребило, завідувачем кафедри економіки та інформаційних технологій, д.е.н., доцентом Марією Хмелярчук, д.е.н., професором кафедри обліку і оподаткування Андрієм Любенко домовилась про нові напрями студентської та наукової мобільності, практики та наукових видань, співпраці та розвитку з Краківським економічним університетом.