У Києві до Дня ощадності студенти вдосконалили навички бізнес-аналітики

У рамках заходів Всесвітнього дня заощаджень та підписаного меморандуму про співпрацю з ІТ-компанією Youcontrol було проведено тренінг для студентів 2 курсу Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи». Захід відбувся 31 жовтня.

На тренінгу представники компанії Youcontrol ознайомили присутніх з можливостями аналітичної онлайн-системи «YouControl». Зокрема, система дозволяє здійснювати конкурентну розвідку та перевіряти контрагентів. Завдяки YouControl можливо отримати у вигляді досьє інформацію про компанію або фізособу-підприємця із різних джерел, включаючи державні реєстри.

Також студенти інституту у ході роботи заходу здобули навички бізнес-аналітики, які будуть впроваджувати під час вивчення дисципліни «Маркетинг», яку викладає к.е.н., професор Тетяна Гірченко.