Студенти Харківського інституту УБС фіналісти конкурсу «European study space»

17 листопада до Міжнародного дня студента у Великому конференц-залі Національної Академії Наук України (м. Київ) відбувся фінал Всеукраїнського студентського конкурсу освітніх реформ, націлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «European study space».

В конкурсі взяли участь студенти Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Анастасія Руденко (1 курс освітній ступень «магістр») та Денис Омеляненко (4 курс освітній ступень «бакалавр») спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом к.е.н. доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олени Головко.

Омеляненко Денис проінформував присутніх про результати досліджень за темою: «CLUSTER SPACE – сучасний підхід до знань» та отримав Диплом 1 ступеню.

Руденко Анастасія поділилася досвідом успішної роботи навчально-тренувального комплексу «FinTech» у Харківському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи», створеного за підтримки Харківського банківського союзу, технічної допомоги банків-партнерів ПАТ «Мегабанк», Харківського ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», АКБ «Індустріалбанк», АТ «УкрСиббанк». За результатами участі у конкурсі вона була нагороджена Сертифікатом фіналіста.

Організатори заходу – Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки  SPACETIME за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Пропозиції учасників конкурсу включено в текст резолюції за підсумками Міжнародної науково-практичної конференції «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ» з рекомендаціями щодо реформування освітньої системи України.