У Львові студенти відвідали АТ «Укрексімбанк»

18 листопада студенти Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» освітнього ступеня «бакалавр» відвідали АТ «Укрексімбанк».

Зокрема, начальник відділення АТ «Укрексімбанк» Олег Князь проінформував студентів інституту про діяльність банку. Також були обговорені операції фінансової установи з інкасо банкнот іноземних держав. Студенти на практиці ознайомилися з банкнотами іноземних держав, які мають значні пошкодження та ознаки зношення, або є сумнів у їх платіжності, які відправляються на інкасо від фізичних осіб-резидентів та нерезидентів у відділенні Головного банку АТ «Укрексімбанк».

У банку студенти інституту дізналися про практичну роботу, безпеку відділення та сховища фінансової установи, зокрема каси банку її обладнання та інкасації банкнот та цінностей банку.