Міжнародне стажування з академічної англійської мови в Університеті прикладних наук Дойче Бундесбанку

11-14 листопада в Університеті прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина) к.е.н., доцент кафедри фінансів та банківської справи Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Олена Шабанова взяла участь у семінарі «Англійська мова для викладачів університету».

Учасники заходу з Німеччини, Білорусі та України вдосконалили навички застосування академічної англійської мови в університеті та навчилися використовувати його мовні методи для презентацій іноземною мовою.

За словами Олени Шабанової, участь у семінарі відкрило широкі можливості для вдосконалення професійної майстерності, а результати – надали поштовх до подальшої успішної викладацької діяльності.