Університет банківської справи партнер трирічного Національного проєкту з фінансової грамотності

10 грудня професор Тетяна Гірченко взяла участь у прес-конференції, присвяченій старту трирічного Національного проєкту з фінансової грамотності. Він реалізується спільно з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та громадською організацією «Діловий клуб «Партнер».

 Метою Національного проєкту з фінансової грамотності є підвищення рівня фінансової культури українців та фінансової обізнаності, що сприятиме покращенню добробуту та фінансової впевненості громадян, а також відновить фінансову довіру до фінансового сектору.

У рамках реалізації вище згаданого проєкту Університет банківської справи розроблятиме навчальний курс «Фінансовий радник родини». На сьогодні в Україні є запит на незалежних фінансових консультантів. Також в країні є достатньо велика кількість працівників з фінансовою освітою, які готові освоїти навики, необхідні для нової спеціальності. Зокрема, навчальний курс буде включати базові навички консультування родини, в т.ч. фінансове планування, формування заощаджень та захист від ризиків.

Необхідно відзначити, що Університет банківської справи є багаторічним партнером Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у сфері підвищення фінансової грамотності. Протягом багатьох років представники фонду проводять інтерактивні майстер-класи, семінари, лекції для студентів, науково-педагогічних працівників університету.

З 2018 року Університет банківської справи є методологічним партнером громадської організації «Діловий клуб «Партнер» з розробки методики проведення економічної гри-тренінгу «Життєвий капітал». На базі університету була проведена велика кількість ігор з різними цільовими аудиторіями, зібрана велика статистика з рівня впливу дії гри на поведінкові моделі людини.