Драшко Ачімович став Почесним професором Університету банківської справи

26 грудня під час урочистого засідання Вченої ради ДВНЗ «Університет банківської справи» у м. Києві екс-почесному консулу від України в Австрії, співзасновнику та керівнику проекту «Євролайф» Драшку Ачімовичу присвоєно звання «Почесний професор ДВНЗ «Університет банківської справи».

Завдяки поєднанню європейського досвіду проведення фінансових реформ в країнах Східної Європи з 20-ти річним успішним управлінням на страховому ринку України, а також досягненнями в залученні іноземних страхових компаній в нашу державу, трансформації існуючої системи страхування згідно європейських стандартів та створення платформи страхового посередництва в Україні, Драшко Ачімович сприятиме подальшому розвитку Університету, здобуття визнання в системі європейської освіти та підвищення міжнародного рейтингу ДВНЗ «Університет банківської справи».

Рішення про присвоєння звання було прийнято за вагомий внесок у розвиток міжнародної співпраці Університету банківської справи з фінансово-кредитними установами Європейського співтовариства, організацію міжнародних стажувань викладачів і студентів, сприяння впровадженню міжнародних стандартів банківництва та страхової справи у науково-освітній процес.