Університет банківської справи у 55 найкращих закладів вищої освіти за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р.

Університет банківської справи посів 51 місце за результатами участі закладів вищої освіти у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. (далі – Конкурс).

Університет випередив такі впливові заклади вищої освіти як ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Одеський національний морський університет, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Донецький національний університет економіки та торгівлі імені М. Туган-Барановського та інші.

Зокрема, для участі у Конкурсі було надіслано робіт – 67, кількість студентів-авторів – 84 та робіт, нагороджених дипломами –16.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, у 2018/2019 н.р. ІІ тур Конкурсу проводився з 130 галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій) на базі 98 закладів вищої освіти. До галузевих конкурсних комісій було подано 8235 робіт від 9898 авторів з 254 закладів вищої освіти.