Шановні студенти! Шановні абітурієнти! Шановні випускники! Шановні працівники, колеги, партнери!

На виконання приписів Закону України «Про вищу освіту», за рішенням трудового колективу, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.06.2020 №767, з вересня 2020 року Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» розпочинає нову сторінку своєї історії - змінює місцезнаходження з Києва на Львів та продовжить функціонувати з новою структурою і назвою - Університет банківської справи.

14 років поспіль, з 2006 року, коли Національний банк України прийняв рішення про необхідність об’єднання усіх закладів освіти системи НБУ і створення єдиного Університету з центром у місті Києві,  колективи Львівського, Харківського, Черкаського й Інституту банківських технологій та бізнесу самовіддано працювали, щоб збудувати потужний осередок якісної банківської освіти, високо оціненої в Україні та за кордоном - Університет банківської справи.

Багато талановитих людей - учителів шкіл, ректорів, керівників Національного банку України, банкірів, ТОП-менеджерів Міністерств, фондів, міжнародних організацій, Асоціацій, депутатів -   допомагали становленню і розвитку Університету. За цей період ми підготували сотні висококласних випускників, якими по праву можемо гордитися, успішно реалізували багато проривних освітніх і наукових проєктів, у тому числі й міжнародних, посіли достойне  місце серед економічних вишів України, виховали яскраву плеяду талановитих науковців, отримали багато нагород і відзнак за якісну освіту, інноваційність, наукові здобутки і міжнародну діяльність.

За ці роки ми стали великою, дружньою РОДИНОЮ!

З вересня 2020 року наш Харківський інститут продовжить свою роботу в складі іншого потужного навчального закладу -  Харківського національного університету імені В.М. Каразіна вже як Каразінський банківський інститут. Це стане хорошою перспективою розвитку і для наших харківських колег, і для нашого Університету, і для Університету Каразіна, адже таке об’єднання сприятиме синергії освітніх і наукових традицій, взаємному збагаченню та появі нових, цікавих і успішних проєктів. Переконана, родинність наших зв’язків не обірветься, а, навпаки, розшириться і зміцниться.

Переміщення Університету з Києва у Львів - це, з одного боку, як повернення до історичних витоків, до батьківського дому, а з іншого - це нові виклики і, водночас, перспективи поглиблення міжнародної співпраці та співпраці з провідними фінтех-компаніями, реалізації діджитал-проєктів дистанційної і дуальної освіти, розвитку державно-приватного партнерства тощо.

Віримо, що спільнота освітян Львова радо нас зустріне, адже добрий імідж Університету  усі ці роки створює і примножує колектив і студентство Львівського інституту, який цьогоріч відсвяткував 80 років із дня заснування  і тепер продовжить свою історію як внутрішній навчально-науковий інститут Університету.

Переконана, що київські студенти і викладачі гармонійно увіллються у освітнє середовище Львова і почуватимуться дуже комфортно. Бо Львів - то є Львів!

У складі Університету продовжить роботу Черкаський навчально-науковий інститут як територіально відокремлений структурний підрозділ.

Разом з колегами - поважними вишами України,  ми збагачуватимемо освітні і наукові традиції, виховуватимемо фінансову еліту. А напрацьовані роками тісні зв’язки і дружні стосунки з нашими київськими партнерами сприятимуть реалізації усіх цілей і можливостей.

Щиро дякую найкращому високопрофесійному колективу викладачів, працівників і студентів Університету, Львівського, Харківського, Черкаського  інститутів, Інституту банківських технологій та бізнесу за плідну, злагоджену роботу, високі результати, здобутки і перемоги, за незабутні  емоції, які можуть дарувати тільки справжні друзі! Дякую колегам і партнерам, які нас підтримували і надалі підтримуватимуть у Харкові, Києві, Львові, Черкасах. Дякую за віру і довіру! Керувати таким унікальним колективом - велика честь і велика відповідальність, адже ми не раз доводили, що здатні вирішувати, на перший погляд здавалося б, нереальні завдання.

Дорогі колеги! Ми продовжуємо разом писати нову, 81 сторінку в Славній історії Університету! Любі студенти, вперед, до нових обріїв і цікавих зустрічей! Шановні абітурієнти, запрошуємо у нашу дружну РОДИНУ! Успіху і процвітання нам, Університете банківської справи!