Університет банківської справи запрошує на навчання за програмою АССА

В Інституті банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи продовжується прийом документів на магістерську програму «Облік і аудит підприємницької діяльності». Випускники можуть отримати диплом від міжнародної професійної бухгалтерської організації «Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів» (далі –АССА).

За словами, директора Інституту банківських технологій та бізнесу, д.е.н., професора, Руслана Костирко на сьогодні є акредитація за наступними програмами – F1 (Роль бухгалтера у бізнес-середовищі), F2 (Управлінський облік), F3 (Фінансовий облік), F4 (Корпоративне і підприємницьке право), F5 (Підготовка звітності для управління), F6 (Бізнес-податки та оподаткування), F7 (Фінансова звітність), F8 (Аудит та підтвердження звітності) для інших магістерських програм університету облікового та фінансового спрямування, F9 (Фінансовий менеджмент) з можливістю перезаліку іспитів професійної схеми АССА без додаткового навчання та складання іспитів англійською мовою.

АССА надає можливість студентам УБС стати учасниками унікальної програми - ACCELERATE. Це програма швидкого доступу студентами акредитованих АССА програм навчальних закладів до професійної схеми АССА. Студенти отримують значні (до 100%) пільги (знижки) на оплату реєстраційних та членських внесків, сплату вартості перезаліків тощо. Також надається всебічна допомога щодо покращення наповнення освітнього процесу підготовки бухгалтерів та фінансистів. АССА буде надавати підтримку студентам шляхом організації інформаційних заходів, зустрічей з членами АССА, а також шляхом поширення кваліфікації АССА в університеті.

Студенти АССА отримають доступ до спеціальних Інтернет - ресурсів АССА, у тому числі, до свого власного рахунку АССА на порталі «Мій ACCA», який пропонує допомогу під час навчання і підготовки.

Університет банківської справи має найширшу акредитацію від АССА, що підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці, які володіють знаннями міжнародних стандартів ведення бухгалтерської та фінансової звітності.

Нагадаємо, 22 жовтня 2015 року Університет банківської справи та АССА підписав меморандум про встановлення партнерської співпраці.