Університет банківської справи став членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України

Сьогодні на виїзному засіданні Президії Київської торгово-промислової палати Університету банківської справи вручено реєстраційне свідоцтво та членський квиток у Київській торгово-промисловій палаті та Торгово-промисловій палаті України.

TPP

Як зауважила, ректор Університету банківської справи д.е.н., професор Тамара Смовженко, сьогодні дуже важливо співпрацювати з роботодавцями, щоб відчувати потреби ринку та готувати необіхдних фахівців.

Також Університет візьме участь у роботі Комітету підприємців ринку фінансових послуг та з питань соціальної відповідальності бізнесу, що функціонує при Торгово-промисловій палаті України.