УБС на конкурсі краси "Міс Африка Львів"

Студентка Львівського інституту УБС Рашель Матембе вперше в історії інституту представила ВНЗ на міжнародному конкурсі краси "Міс Африка Львів".

8 квітня в нічному клубі "Пікассо" відбувся конкурс краси "Міс Африка Львів". За корону переможниці боролися дівчата з 4х університетів Львова: Львівськго інституту Університету банківської справи, Державного медичного університету, Національного медичного університету, а також трьох країн: Конго, Нігерії та Замбії.

Дівчат оцінювали за харизму, артистизм, кмітливість в конкурсах "Візитівка", "Дефіле", "Конкурс талантів", "Презентація своєї країни", "Питання від членів журі".

Учасниця від Львівського інституту УБС Рашель Матембе представляла Демократичну республіку Конго. Дівчина каже, що в майбутньому мріє стати успішною бізнесвумен: "Створювати нові робочі місця, подорожувати і допомогати людям - це те, чим я хочу займатись. Моя мрія: забезпечити харчуванням та освітою всіх людей, які цього потребують", - каже Рашель.

Переможницею стала студентка Національного медичного університету Емі Утук з Нігерії.

miss afrika lviv1