Фінансова грамотність для вчителів та школярів м. Турка

11-13 квітня представники Інституту банківських технологій та бізнесу відвідали м. Турка, Львівська область.

finturka

У рамках візиту к.е.н., професор кафедри банківської справи Гірченко Тетяна, к.е.н., доцент кафедри кібербезпеки Чмерук Галина провели регіональний науково-практичний семінар з питань впровадження курсу "Фінансова грамотність" в навчально-виховний процес сучасної школи для вчителів Турківського району Львівської області. Навчання пройшли 79 вчителів району.

Також представниками Інституту банківських технологій та бізнесу було проведено тренінги, бліц- опитування, майстер класи, вікторини, інтерактивні ігри з учнями 10-11 класів Турківськіх загальноосвітніх шкіл №1, №2 І-ІІ ступенів.

В рамках партнерської співпраці Університету банківської справи та Ощадбанку України проведено практичне заняття для вчителів 7-11 класів з аспектів захисту прав клієнтів з запрошенням представника Турківського відділення Ощадбанку.

Юлія Вольска та Юлія Кулик провели вступну лекцію з основ фінансової грамотності для учнів 7-9 класів Турківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.