У Києві обговорили проблеми доступу до вексельних розрахунків

Вчора, проректор з навчально-методичної роботи, д.е.н., професор Світлана Кузнецовау Київській торгово-промисловій палаті взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Вексельні розрахунки – ефективний інструмент для покращення доступу малого та середнього підприємництва до фінансів».

kyivmsp

Метою заходу було обговорення питання забезпечення альтернативних шляхів фінансування малого та середнього підприємництва, спрощення доступу МСП до фінансів шляхом активізації вексельних розрахунків у рамках Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.

«На сьогодні необхідно впроваджувати електронний формат векселів, тому що сучасна банківська система вимагає електронних розрахунків. Університет банківської справи для малого та середнього бізнесу пропонує розробити сертифіковану програму та дистанційні курси з питань вексельних розрахунків», – зазначила Світлана Кузнецова .

Організатори круглого столу – Комітет жінок-підприємниць та Комітет промисловості за ініціативи громадської організації «Агентство з розвитку вексельного ринку».