У Києві обговорили дистанційне навчання з представниками Італії

11 липня в Університеті банківської справи за сприянням Торгово-промислової палати України відбулась ділова зустріч з Італійською делегацією на чолі з Почесним Консулом України в Італії паном Марко Тоссоном та представником Італійського університету PEGASO University (м. Неаполь, Італія) професором Ернесто Паллотта.

В ході зустрічі обговорювались особливості роботи університетів в напрямі розвитку e-learning контенту, започаткування програм подвійних дипломів, академічної мобільності студентів та викладачів, закордонного стажування та подальшого працевлаштування в італійських компаніях, які працюють на території Євросоюзу та України. На заході учасників було проінформовано про можливості платформи з дистанційного навчання Університету банківської справи.

Сторони обговорили напрями розробки УБС нової спільної освітньої програми з банківництва з перспективою запуску такої програми для всіх студентів PEGASO University та започаткування для магістрів УБС спільної освітньої програми “Економіка для бізнесу”.