У Києві відбулося чергове засідання Вченої ради

У 2017/2018 н.р. необхідно підвищувати науковий та інноваційний потенціал університету шляхом розширення тематики науково-дослідних робіт, отримання фінансування наукових досліджень бюджетної тематики, участі у міжнародних грантових програмах та Горизонт 2020.

Про це про наголосила ректор Університету банківської справи, д.е.н., професор Тамара Смовженко у своїй доповіді під час засідання Вченої ради Університету банківської справи, що відбулася 30 серпня у Києві.

Як зауважила, проректор з навчально-методичної роботи д.е.н., професор Світлана Кузнецова розроблені нові освітні програми підготовки фахівців. В університеті у новому навчальному році будуть використовуватися хмарні технології для розвитку дистанційного навчання.

Також члени Вченої ради були проінформовані щодо результатів прийому абітурієнтів у 2017 році та основні завдання з поглиблення профорієнтаційної роботи у 2017/2018 н.р.