Співпраця з Вроцлавським та Краківським економічними університетами зміцнюється

Делегація Університету банківської справи у складі проректора з міжнародного співробітництва Олексія Другова, заступника директора Львівського інституту УБС Віталія Рисіна, доцентів Університету Віри Огородник, Ірини Демко та Наталії Козьмук відвідали з робочою поїздкою Вроцлавський та Краківський економічний університети у Республіці Польщі.

Метою візиту був розвиток співробітництва з найкращими економічними Університетами Польщі. Зокрема, було проведено зустріч з ректором ВЕУ професором Анджеєм Калєтою, проректором з міжнародної роботи Богуславою Дреліх-Скульскою та відомим фахівцем у сфері фінансових ринків професором Кшиштофом Яюгою. Основними питаннями для обговорення були: розвиток співробітництва у сфері післядипломної освіти та програм МВА, обміни викладачами та працівниками з метою стажування, організація студентських обмінів.

Науковці відвідали також Краківський економічний Університет, де, окрім участі у 93-й інавгурації навчального року, було проведено низку зустрічей: з ректором КЕУ професором Анджеєм Хохолом, проректором зі студентської роботи Кшиштофом Сурувкою, деканом факультету управління Богуславом Мікулою. Основним питанням обговорення був розвиток програми подвійних дипломів на бакалаврському та магістерському рівнях, обміни студентами і викладачами. Було обговорено умови та програму навчання студентів УБС в Польщі. Також обговорювались питання публікації викладачів у наукових виданнях університетів.

Користуючись нагодою, було також проведено зустріч з генеральним консулом України у Кракові Олегом Мандюком. Олег Семенович запевнив у повній підтримці студентів та працівників УБС під час їх перебування у Кракові.