Підвищення кваліфікації для керівників та головних бухгалтерів!

ДВНЗ «Університет банківської справи» спільно з Нацкомфінпослуг проводять курси підвищення кваліфікації та іспити для керівників, головних бухгалтерів та осіб, що їх заступають страхових та фінансових компаній, кредитних спілок та ломбардів.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники Університету банківської справи та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання слухачі складають іспит (у формі тестування та співбесіди), за результатами якого отримають «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів).

Більш детальну інформацію можна отримати:

Київ – Красовська Ірина Дмитрівна – (067) 986 68 32; (044) 462 53 05;

Львів – Телюк Богдана Мирославівна,  Борусевич Христина Юріївна – (032) 297-72-36; 063 173 79 16; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Харків – Покровська Олена Геннадіївна – (057) 336 - 82 – 62,   063-173-77-36,