Global Money Week: ділова гра з питань заощаджень у Чернігові

Сьогодні, у рамках заходів Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) професор Гірченко Тетяна та доцент Стороженко Оксана Інституту банківських технологій та бізнесу провели ділову гру з питань заощаджень у Чернігівському педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді Чернігівської області.

Протягом занять учні дізналися про заощадження, їхні переваги та інструменти. Після кожного раунду учні розраховували сімейний бюджет, що залишався після вирахування поточних витрат з отриманих доходів. Враховуючи бюджет попередніх раундів, учні протягом трьох раундів приймали фінансові рішення – чи зберігати гроші готівкою в гаманці, чи класти їх до банку. За результатами участі у навчальній грі кожен з учасників отримав знання, для чого необхідно заощаджувати , як і коли заощаджувати (на яких етапах життя важливо страхувати себе на майбутнє, заощаджуючи).

Парнером заходу стала компанія MOYO .

У змаганнях в рамках навчальної гри взяла участь команда Чернігівської області, яка за результатами Турніру юних знавців фінансової грамотності 2017 року була визнала кращою командою-винахідником.

Бажаємо учасникам успіхів на шляху здобуття знань з питань заощаджень та фінансової грамотності!