Анастасію Чайковську обрано головою Студентської ради Університету банківської справи

Анастасія Чайковська студентка 3 курсу Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи".

У Студентській раді вже третій рік. Одразу як прийшла в інститут, стала старостою, потім пішла на перше зібрання ради і вже через пару днів опинилася серед членів Стипендіальної комісії. Дівчина вважає, що одна людина мало що може змінити, але з активною командою, можна досягнути поставленої мети.

Студентська рада, це не лише справи у межах університету, це шанс проявити будь-яку громадську діяльність, маючи при цьому моральну, фізичну, інтелектуальну та фінансову підтримку, – вважає Анастасія –. Я просто обожнюю ініціативних людей, готова носити їх на руках і допомагати їм всіма силами. Якщо ви хочете проявити себе, розвинутися, отримати новий досвід, досягти чогось, чи вам просто потрібні нові друзі та компанія, ви справді можете з цим звернутися до мене».