Поступай на магістратуру в Університет банківської справи і навчайся за обміном в ЄС безкоштовно!

Університет активно розвиває міжнародне академічне співробітництво, тому усі магістри мають можливість взяти участь у програмі академічного обміну у провідних університетах Європи!

Серед них: Краківський економічний університет, Вроцлавський економічний університет, Познанський університет економіки та бізнесу, Познанський технічний університет (Республіка Польща), Латвійський університет (Латвія), Литовський бізнес університет прикладних наук (Литва), Кавказький Університет (Грузія), Поліський державний університет (Білорусь).

Програма передбачає академічну мобільність впродовж одного семестру за кордоном у одному з університетів-партнерів без оплати за навчання або з отриманням стипендії за програмою Еразмус +.

Окрім цього, усі магістри мають шанс навчатися за програмою подвійного диплома з Краківським економічним університетом та Університетом Міколаса Ромеріса (Литва) та за 2 роки отримати диплом Університету банківської справи та одного з найкращих університетів Європи.