Студентська карта світу Університету банківської справи стає все масштабнішою!

Університет з кожним роком стає привабливішим для навчання іноземних студентів. 375 (у 2017 році 251) студентів з 27 країн світу стали нашими студентами цього року!

У 2017/2018 н.р. в УБС навчалось понад 370 іноземних громадян з Демократичної Республіки Конго, Конго, Нігерії, Пакистану, Гани, Таїланду, Зімбабве, Мозамбіку, Гвінеї, Шрі-Ланки, Польщі, Сенегалу, Індії, Королівства Марокко, Азербайджану, Туркменистану, Афганістану, Ємену, Тунісу, Саудівської Аравії, Кувейту, Бангладешу, США, Кот-д’Івуару, Судану, Камеруну, Іспанії.

60 студентів-іноземців навчаються на програмах бакалаврської підготовки, 6 – у магістратурі, 308 – на підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства; 1 – в аспірантурі Університету.

Впродовж 2017/2018 н.р. Університетом було видано 1479 запрошень на навчання іноземних громадян, що на 1406 запрошень більше в порівнянні з 2015/2016 н.р.

За загальною кількістю виданих запрошень, згідно із статистикою УДЦМО наш Університет займає шосте місце в Україні.