Університет банківської справи у 30 найкращих вищих навчальних закладів України

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував новий академічний рейтинг вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна 2018».

Головна мета рейтингу – оцінити шляхом порівняння позицію (місце) університетів в цілому, їх досягнення з основних напрямів діяльності за останній рік незалежно від профілю вищого навчального закладу.

При ранжируванні враховується якість науково-педагогічного потенціалу та навчання, міжнародне визнання і інтегральний показник діяльності ВНЗ.

Університет банківської справи на 30 місці, випередивши такі впливові університети, як Харківський національний медичний університет, Київський національний університет технологій і дизайну, Одеський національний економічний університет та інші. Науково-педагогічний потенціал УБС оцінили в 9,33 балів, якість навчання – в 15,11 бали, бал за міжнародне визнання склав 6,65, а загальний інтегральний показник діяльності – 31,09 бали.