Проведено первинну акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів з напряму підготовки «Фінанси і кредит»

01-02 червня в Інституті банківських технологій та бізнесу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №891-А від 22.05.2018р. «Про проведення акредитаційної експертизи» працювала експертна комісія.

Експертна комісія у складі, а саме: д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету Ольги Кириленко та д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Миколаївського національного аграрного університету Наталі Сіренко розглянула подані матеріали та провела первинну акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» в Інституті банківських технологій та бізнесу.