Опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів 2018 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року.

Університет банківської справи на 44 місці, випередивши такі впливові університети, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чорноморський національний університет імені Петра Могили та інші.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації  національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Нагадаємо, Університет банківської справи на 30 місці у академічному рейтингу вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна 2018» .