Університет у десятці ЗВУ столиці з найвищим конкурсним балом!

УБС серед 9 закладів, що мають найвищий конкурсний бал серед закладів вищої освіти Києва(156,8)!

Це НУ КМА (173,3), КНУ (171,6), НТУУ КПІ (164,8), КНЛУ (163,6), КНЕУ (161,3), Україно-американський університет Конкордія (157,9), Київський університет ім. Б. Грінченка (157,4), НАУ (157,1), УБС (157,1)!

У той же час 51 заклад мають середній бал нижчий за 150, у т.ч. 21 - середній бал нижчий за 140.

Таку статистику наводить Владимир Бахрушин (Vladimir Bakhrushin).

Згідно зі статистикою вступної кампанії, на заклади вищої освіти Києва припадає близько 1/3 всіх заяв, поданих абітурієнтами на бакадаврські програми на основі ПЗСО. При цьому цей показник є маєже однаковим для заяв на бюджет і для загальної кількості.

Водночас Львівський інститут УБС на 5 місці по області за показником середнього конкурсного балу серед закладів вищої освіти Львівщини.

Попереду лише 4 університети: УКУ, ЛНМУ, ЛНУ та Львівська політехніка, які мають показник вищий за середнє по області.

Львівський інститут також у п'ятірці закладів вищої освіти, що мають конкурсний відчутно вищий за середній по Україні.

Вітаємо!!!