Відкриті лекції, зустрічі з відомими фінансистами, урочиста посвята – УБС розпочинає новий навчальний рік!

3 вересня (о 11.00, 421 аудиторія) в Університеті банківської справи відбудуться урочистості з нагоди посвяти у студентство за участю  відомих українських фінансистів та банкірів, науковців, закордонних гостей.

Цього ж дня студенти магістратури зможуть побувати на лекції «Процвітання та зубожіння націй» (ауд.421, 12.00) члена Ради НБУ, українського економіста, д.е.н., професора Олександра Петрика, а вже о 13.00 в аудиторії 421 розпочнеться лекція «The low-interest-policy of the ECB – motivation and impact» Олівера Крузе, заступника ректора Університету прикладних наук при Дойче Бундес банку м. Гахенбург (Німеччина).

Для студентів бакалаврів свої лекції прочитають: заступник директора-начальника управління монетарної політики Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Володимир Лепушинський на тему «Гроші та сучасний центральний банк» (аудиторія 207, 12.00) та Голова Правління Банківського фонду гарантування вкладів Республіки Польща, почесний професор УБС Здзіслав Сокаль на тему "Досвід Європи з врегулювання банківської діяльності"(ауд 207, 13.00).

Першокурсники Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» зустрінуться також із завідувачами випускових кафедр та кураторами академічних груп о 14.00: спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» (207 ауд.), «Облік і оподаткування» (205 ауд.), «Менеджмент», «Економіка» (201 ауд.), спеціальність «Кібербезпека» (424 ауд.)