У Києві відбулося засідання Вченої ради

Сьогодні у Києві відбулося чергове засідання Вченої ради Університету банківської справи. Учасники Вченої ради обговорили підсумки вступної кампанії 2018 року, план профорієнтаційної роботи та завдання науково-педагогічних працівників у 2018/2019 н. р.

Ректор Університету банківської справи д.е.н., професор Анжела Кузнєцова проінформувала присутніх про основні тренди розвитку освіти та впливу Інтернету речей на професії майбутнього до 2020 року. Зокрема, потрібними будуть бізнес-аналітик, аналітик Big Data, фахівець із цифрової безпеки та конфіденційності тощо. На думку Анжели Кузнєцової, Університету банківської справи необхідно створювати нові освітні програми для забезпечення майбутнього ринку праці в Україні.

За словами Анжели Кузнєцової, за результатами 2017/2018 н.р. Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» у рейтингу «Топ-200 Україна 2018» обійняв 30 місце, у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України – 44 місце та 12 місце серед вищих навчальних закладів м. Києва.

За результатами вступної кампанії 2018 року:

За освітнім ступенем бакалавра на основі ПЗСО усього зараховано на денну форму навчання 62 особи, на заочну форми навчання – 5 осіб.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ОКР «молодший спеціаліст» усього зараховано на денну форму навчання  21 особа , на заочну форми навчання – 7 осіб.

За освітнім ступенем магістра усього зараховано на денну форму навчання  107 осіб, на заочну форми навчання – 21 особа.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ПЗСО усього зараховано на денну форму навчання 70 осіб, на заочну форми навчання – 13 осіб.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ОКР «молодший спеціаліст» усього зараховано на денну форму навчання  18 осіб, на заочну форми навчання – 10 осіб.

За освітнім ступенем магістра усього зараховано на денну форму навчання  140 осіб, на заочну форми навчання – 51 особа.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ПЗСО усього зараховано на денну форму навчання 49 осіб.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ОКР «молодший спеціаліст» усього зараховано на денну форму навчання  20 осіб, на заочну форми навчання – 8 осіб.

За освітнім ступенем магістра усього зараховано на денну форму навчання  88 осіб, на заочну форми навчання – 35 осіб.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ПЗСО усього зараховано на денну форму навчання 31 особу, на заочну форми навчання – 5 осіб.

За освітнім ступенем бакалавра на основі ОКР «молодший спеціаліст» усього зараховано на денну форму навчання 13 осіб.

За освітнім ступенем магістра усього зараховано на денну форму навчання  65 осіб, на заочну форми навчання – 98 осіб.