У Львові студенти обговорили соціальні проекти

10 вересня студенти першого курсу Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» спеціальності «Соціальне забезпечення» прослухали лекцію з питань соціального забезпечення м. Львова.

Начальник управління соціального захисту м. Львова Ігор Кобрина, директор Центру надання послуг учасникам бойових дій Ткачук Світлана, депутат Львівської міської ради соціально гуманітарної комісії, доцент кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін Пасевич Олена, д.ф.н., професор Зоя Скринник за сприяння доцента кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін Ірини Жеребило Львівського інституту УБС проінформували присутніх про соціальні проекти та громадські організації м. Львова.

Після зустрічі було зрозуміло, що напрямок "соціальне забезпечення" - це не тільки майбутня престижна робота, а й життєва місія наших майбутніх випускників, яка дозволить зробити наш світ кращим.

Дуже дякуємо за такий сильний початок нового тижня!

Нагадуємо, що студенти Львівського інституту можуть долучитись до різноманітних соціальних проектів